Výroba razítek

Nabízíme pouze originální razítka Trodat, od výrobce se stoletou historií. Prohlédněte si katalog zboží.

  • Originální razítka
  • Samobarvící razítka do kanceláře, tašky i do kapsy
  • Textová, datumová i číslovací razítka
  • Příslušenství, barvy a polštářky

Jednoduchá objednávka razítek na pictoprint.razitko.cz

Přehled razítek Trodat

Trodat Printy

Trodat Professional je perfektním razítkem pro každodenní dokonalé a čisté otisky v každé kanceláři. Po desetiletí je symbolem kvality a trvanlivosti. Precizní proces výroby a vysoce kvalitní materiály z něj dělají šampióna vytrvalosti v sortimentu produktů Trodat.

Trodat nabízí nejpoužívanější velikosti razítek Professional v poslední generaci Professional 4.0. Přesvědčí nejen svým unikátním designem z kartáčované nerezové oceli, ale také mimořádnou ergonomií a funkčností. A navíc, samozřejmě, je Trodat Professional 4.0 klimaticky neutrálním výrobkem. Jako standard.

Trodat Professional dodáváme v široké škále rozměrů textových desek. V nabídce tak najdete razítko Professional skutečně pro každou kancelář.

Trodat Professional

V kategorii textových razítek Printy nabízí Trodat mnoho tvarů a velikostí otisků. Zaujme vás nejen jejich optimální funkčnost, ale jistě také čistá a jednoduchá výměna polštářku či přesnost otisků.

Hledáte až neuvěřitelně malé a lehké razítko, které můžete vzít kamkoli sebou? Nebo razítko, které splňuje nejpřísnější ekologiocké požadavky? Nebo vám záleží na tom, aby montáž textové desky byla výjimečně jednoduchá? Můžete zapomenout na všechna ta „nebo“ a vybrat si všechno, v podobě originálního

Printy 4.0. Trodat, otec moderních samobarvicích razítek, nyní nabízí všechny nejprodávanější velikosti Printy v provedení generace Original Printy 4.0.

Pocket Printy

JEDNODUCHÉ. PRAKTICKÉ. ČISTÉ.
I dobré věci lze zlepšovat.
Inovace a kvalita v zajímavém designu.
Dokonalé razítko pro každého, kdo razítkuje i mimo kancelář Kompaktní výrobek, který vás osloví promyšlenou technikou i výběrem barevných kombinací. Vezměte ho sebou kamkoli.

Slepotisková razítka

Mnohostranné využití reliéfních razítek nemá skutečně žádné hranice. Důležitá smlouva, která tak nemůže být snadno falšována?
Firemní logo na významných dopisech, dodávající lesk odesilateli a důležitost obsaženému sdělení? Firemní či soukromá pozvánka na party, které reliéfní otisk dodá potřebnou eleganci? Nebo otisk Vaší adresy na obálce? Vizitka s reliéfním logem firmy? Vždy budete důstojní.

Reliéfní otisk je vždy více, než pouhý otisk razítka.

Klasická razítka

TRADICE A JEDNODUCHOST

Classic Line, to je náš evergreen.
Pro ty, kteří mají rádi robustní razítko a podušku.
Nebo hledají speciální otisky.