Platba

  • Bankovní převod – zálohová faktura –  Po provedení objednávky prosím vyčkejte na zálohovou fakturu, na jejímž základě provedete platbu. 
  • PayPal – online platba – Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu. Platbu je také možné provést pomocí tlačítka v přehledu objednávek
  • Dobírka  – standardní platba v hotovosti při převzetí balíku (pozor u některých typů obrazů, nebo při překročení maximální částky je vyžadována platba předem, více informací zjistíte v objednávce)
  • Hotovost / Karta  platba při převzetí zboží na naší provozovně

Doba zhotovení

Každý typ produktu má individuální dodací lhůtu. Nejrychleji jsou vyrobeny samotné fotografie. Pokud si objednáte kašírování (lepení na desku), laminaci nebo rámování. Tato doba se prodlužuje. Přesný termín, kdy bude fotoobraz dokončen, nebo připraven k vyzvednutí je uveden u každého jednotlivého obrazu při vytváření návrhu, podle jeho konfigurace. Standrardní maximální dobou pro zhotovení většiny fotoobrazů je 10 pracovních dnů.Pokud objednáváte reprodukci může být dodací lhůta až 5 týdnů.U všech produktů je také možné připlatit express dodání. Přesná cena i datum je opět vidět v konfigurátoru obrazu, a také závisí na konkrétní konfiguraci.V následující tabulce najdete přehled možností dopravy a platby. Doba doručení je standardní délka přepravy, je potřeba ji připočíst k termínu výroby obrazů, který uvidíte ve své objednávce.

Doprava

Vyberte zemi do které chcete zaslat objednávku:

Cena dopravy pro zemi :

BaleníMax
velikost
1. obraz2. obraz3. a dalšíDoručení
(dny)
Popis