Polepy a tapety

Ať už potřebujete vylepšit zeď kanceláře, obchodu, galerie nebo k sobě domů. Máme pro vás vždy to správné řešení.

Showroom polepových materiálů

Navštivte náš showroom. Vybavili jsme ho tak abychom vám mohli ukázat a vysvětlit rozdíly mezi jednotlivými materiály a vy si tak mohli vybrat ten pravý. Naše výlohy jsou polepeny mnoha různými typy a styly polepů. Zastavte se u nás v Hostivaři.

Co vše pro vás umíme polepit ?

Polepy výloh a oken

Používané materiály

  • H

One Way Vision dírkovaná folie

Efektivní řešení polepů pokud chcete vidět ven ale nechcete aby bylo vidět dovnitř. Dírkovaná folie zvenku potištěná vaší reklamou a zevnitř černá zamezuje pohledu dovnitř. Pokud se však uvnitř svítí a venku je tma, role se obrátí a dovnitř začne být vidět. Tento problém řeší Two Way Image folie.

Používané materiály

  • Dírkovaná vinylová folie 50:50 (vyšší průhlednost)
  • Dírkovaná vinylová folie 60:40 (větší potištěná plocha)
  • Ultračirá laminační folie (zvyšuje životnost a zabraňuje usazování nečistot v otvorech folie, lehce snižuje průhlednost)

Two Way Image folie

Na podobném principu jako One Way Vision folie funguje i Two Way Image folie, potištěný motiv je ale vidět z obou stran, a z obou stran je folie srovnatelně průsvitná. Výhoda je že i po rozsvícení uvnitř je venku vidět vytištěná grafika.

Používané materiály

  • Two Way Image Dots vinylová folie

Designové polepy architektonickými foliemi

Používané materiály jsou dokonalou imitací reálných povrchů. Nepřeberné množství dřevěných dekorů, imitací kovu, kamene, textilu, kůže a dalších.

Aplikací na nábytek, nebo stěny dosáhnete rychlé změny vašeho interiéru s výsledkem, který je k nerozeznání od skutečných materiálu za zlomek jejich ceny.

Používané materiály

  • Dekorační folie 3M Di-NOC
  • Dekorační folie Coverstyl

Klasické tapety

Papírové, vlísové ale i textilní samolepicí tapety. S libovolným motivem, který si budete přát. Vytiskneme na přání i zajistíme instalaci na vaše zdi.

Polepy zdí - Wall Wrap

Kvalitní vinylová samolepicí folie, určená i na hrubší omítky, která po tepelném ošetření dokonale přilne k vaší stěně.

 

Pískovaná folie pro zvýšení soukromí

Dekoraticní folie, která imituje zmatnění skla pískováním. Je možné z ní řezat libovolné tvary a grafické prvky. Zajímavé jsou kombinace mezi jednotlivými druhy folií.