Vyberte si jeden z produktů, a přeneseme vás automaticky do našeho eshopu fotografie-obrazy.cz kde budete moci nahrát svoje fotografie k tisku


Otevřeli jsme nový Smart Showroom.

Nabízíme unikátní službu virtuálního rámování. Váš obraz Vám ukážeme ve skutečné velikosti ještě před tím než se rozhodnete ho objednat. V našem showroomu máme velkou obrazovku, na které uvidíte svoje fotografie tak jak budou vypadat až je vytiskneme a zarámujeme. Na obrazovce Vám ukážeme i Vaše přinesená díla, která budete chtít jenom rámovat. Zastavte se u nás a zažijte moderní rámování.


Prozkoumejte naše obrazy

6 základních produktů ve třech úrovních kvality. Abychom Vám mohli snadno vysvětlit rozdíly mezi jednotlivými typy, věnovali jsme jednu stěnu v našem Showroomu malé galerii produktů. Zastavte se u nás a prozkoumejte naše obrazy.


Dotkněte se tiskových materiálů

Tiskové materiály, papíry a plátna. Pocit který získáte dotykem povrchu reálného papíru je nenahraditelný. U nás najdete od každého materiálu, který máme v nabídce chytrý vzorek, který Vám pomůže se rozhodnout. Zastavte se u nás a dotkněte se papíru.


Odneste si domů vybrané vzorníky

Materiály, které Vás zaujmou Vám rádi dáme sebou v podobě malých vzorníčků, tak abyste je mohli mít u sebe až budete tvořit objednávku online, nebo se rozhodovat o dalších tiscích.


Vyberte si z široké nabídky rámů

Méně je někdy více, ale u rámů to neplatí, u nás najdete široké portfolio rámovacích profilů. Společně najdeme ten který se nejvíce hodí do Vašeho interiéru nebo podtrhne charakter Vašeho obrazu. Zastavte se u nás a prohlédněte si rámy.


Umíme toho mnohem více

Umíme toho mnohem více, většinu věcí Vám umíme ukázat, například v Showroomu máme vystaveny RollUpy, tak abyste si je mohli prohlédnout a vybrat správný model k Vašim potřebám.


U nás pohodlně zaparkujete

Nemusíte se bát že byste u nás nezaparkovali. Přímo před showroomem máme vyhrazené parkoviště pro zákazníky.  Můžete ale přijet i tramvají nebo vlakem.