Orientační systémy

Propracovaný systém hliníkových profilů, který nám umožňuje vytvořit designový orientační systém na míru vašim potřebám.

  • Elegantní a moderní design
  • Chytré navzájem kompatibilní řešení
  • Luxusní povrch eloxovaného hliníku
  • Široké možnosti aplikace grafiky

Přehled systému Triline

Interiérové tabulky Design

Triline® DeSign je promyšlená řada výrobků pro interiérové a exteriérové značení v jednoduchém a střízlivém designu navrženém pro následující desetiletí. Dnes jsou do ní zcela integrovány též bočnice a další zajímavé prvky z řady Alliance, pro niž byl a vždy bude typický velmi současný, moderní vzhled.

Triline DeSign se tak stal úplným komplexem pro čisté, jednoduché, ale velmi elegantní značení.

Interiérové tabulky Hi-Tech

Triline® navrhl Hi-Tech, aluminiový modulární konvexní systém, na základě mnoha let zkušeností s osvědčenou technologií Triline DeSign.

Dokonalý návrh s jedinečným vypouklým tvarem profilů, udělal z Hi-Tech vysoce fl exibilní a modulární nástroj pro dynamickéorientační systémy.

Samostojící venkovní značení Exterior

Robustní, odolné a multifunkční exteriérové značení. Řada Exterior byla vytvořena zejména pro náročné exteriérové, ale i interiérové kompozice.

Tento flexibilní systém, samotný nebo ve spojení s jinými, například deskovými materiály, vytváří kreativní a odolné systémy značení.

Sloupy Totem & Pylon

Obě řady představují ideální součást rozsáhlých architektonických značení a nabízejí řešení i neobvykle kreativních požadavků zákazníka.

Modulární a odolný systém poskytuje možnost kombinovat krabicové i ploché profi ly s libovolnými vloženými velkoplošnými deskovými panely.

Distanční úchytky

Vytříbený, čistý design ušlechtilých kovových úchytek v kombinaci s kvalitní, například skleněnou nebo akrylátovou deskou, umožní vytvořit značení té nejvyšší třídy.
Nabízíme úchytky ve dvou provedeních: Metro a Dimensional.

Přesvědčte se, že špičková kvalita opravdu nemusí být nedostupně drahá.

Polotovary a Hotové tabulky

Hotové tabulky se základním bezpečnostním i orientačním značením v nekompromisní kvalitě DeSign a Hi-Tech.
Připravené pro okamžitý prodej.